Online hra: Grand Prix GO

9.07.2015, rubrika:
Máte rádi formule? Tady Vám přinášíme velice pěknou hru. Závodíte na tři kola a musíte zvítězit. Jako nováček startujete z poslední pozice, ale není problém probít se až do vedení. Ovládání je trochu pomalejší proto si trať určitě dopředu projeďte nanečisto. Na rovinkách určitě používejte turbo. Pokud zvítězíte otevřou se vám další mapy.
Narozdíl od jiných her tato vyniká příjemnou ovladatelností a mód postupného otvírání tratí a vylepšování auta vás nutí hrát neustále dál a dál a získávat stále více peněz. Ty se u vás samozřejmě ani neohřejí a hned je budete investovat do nových pneumatik či motoru. Celkem na vás u online hry Grand Prix Go čeká 12 levelů a 72 úkolů, za které můžete získat ocenění.

Další hry z této kategorie

Gingerbread Circus 3 - perníčkový cirkus

Ukažte své schopnosti ve vrhání nožů ve třetím dílu této zábavné hry.

Zobrazit hru »

Days Of Monsters - příšery útočí

Jste majitelem společnosti Monster, s.r.o. Vaším úkolem je vyvinout příšeru, pomocí které zničíte svět.

Zobrazit hru »

Pogo Swing - zábavná houpačka

Seskakování z houpačky je ta nejlepší klučičí zábava. Doskočte co nejdál, získejte co nejvíce peněz a upgradujte si svoji houpačku.

Zobrazit hru »

Charlie Sheen Game

Hvězda seriálu Dva a půl chlapa v zábavné flashové hře. Najíždějte do všeho co vidíte.

Zobrazit hru »

Chav Buster - babička mlátička

Máte problém? Koho zavoláte na pomoc? Babička ze hry Chav Buster novinami, bagetou a starým harampádím statečně bojuje proti všemu zlu.

Zobrazit hru »

Zobrazit všechny hry z kategorie »

vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2014 - 2024 | kontakt

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK