Online hra: Boys vs Girls - holky proti klukům

26.01.2016, rubrika: Hry pro dívky

Chlapci proti děvčatům, že se vám to zdá jako předem prohraný souboj? Ne tak v této hře, kde si nejprve zvolíte jedno ze zmíněných pohlaví, abyste se posléze poprali za jeho práva a povinnosti. Co to znamená v praxi? Že jako kluk nebo snad holka vezmete do rukou spravedlnost a se speciální zbraní budete ohrožovat příslušníky druhého pohlaví s jednoduchým cílem - pobít jich co možná nejvíce. Po zasažení ale nepadají k zemi mrtví, jak byste mohli očekávat. Místo toho se jen přemění v roztomilé plyšové medvídky, což působí celkem vtipně.

Další hry z této kategorie

Stylish Girl 2 - buď královnou krásy

Staň se královnou krásy za všech okolnost! Správný výběr šatů znamená tvůj úspěch!

Zobrazit hru »

PacXon - klasika mezi videohrami

Další z her, která v mnohých z nás vzbudí pocit nostalgie. Adaptace videohry, kde musíte postupně zabírat území před zlými potvůrkami.

Zobrazit hru »

Jeník's Dress-Up - oblečte si Jeníka

Jednoduchá hříčka pocházející od českých autorů. Oblečte si Jeníka, hlavního hrdinu hry Klášter na kraji lesa.

Zobrazit hru »

Bieber Tower of Hair Defense

Justin Bieber stráví spoustu času vylepšováním svého účesu a zpěvu. Pomůžeš mu ubránit se před náporem nenechavých fanoušků?

Zobrazit hru »

Bieber Kisser - fanynkou číslo jedna

Chceš se líbat s Justinem Bieberem? Chceš být jeho fanynkou číslo jedna? Budeš se muset proplížit přes bodyguardy a jeho produkci. Hodně štěstí!

Zobrazit hru »

Zobrazit všechny hry z kategorie Hry pro dívky »

vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2014 - 2024 | kontakt

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK