Online hra: Alien Hominid

16.11.2000, rubrika: Akční hry
Země je v ohrožení! Paradoxně ale nebudete ten, kdo ji spasí, ale ten, kdo ji bude mít za úkol zničit! Vžijte se do role malého mimozemšťánka ničte každého, koho potkáte.Mimozemšťánek se ovládá jednoduše pomocí šipek kurzoru (pohyb) a kláves A a S, pomocí nichž se dá střílet a skákat. Vaším úkolem bude ničit agenty FBI, kteří usilují o váš holý život. Celkem máte k dispozici rovných 10 životů a jakmile vám dojdou, následuje neúprosný konec hry. Alien Hominid obsahuje několik desítek levelů, nabitých rychlou akcí, pořádnou porcí zábavy a perfektní grafikou. Rozhodně tuto online hru doporučujeme, věřte nebo ne, stojí skutečně za to. Důkazem toho budiž i fakt, že její autoři dostali následně možnost ji vydat jako komerční (tedy placený) titul, který vyšel pro konzole PlayStation 2 nebo Xbox.

Další hry z této kategorie

Days Of Monsters - příšery útočí

Jste majitelem společnosti Monster, s.r.o. Vaším úkolem je vyvinout příšeru, pomocí které zničíte svět.

Zobrazit hru »

Hotel Skeleton

Kolik kostlivců máte doma ve svém šatníku? A kolik jich zvládnete schovat do hotelu Skeleton? Halloweenská akční hra je tu!

Zobrazit hru »

Muž s neviditelnými kalhotami

Tento muž má bud neviditelné kalhoty, nebo nemá nohy. Každopádně se stala vražda a tu je potřeba vyřešit!

Zobrazit hru »

Demolition City 2

Odreagujte se bouráním budov! Strategicky rozmístěte výbušniny na domy nebo věže a dostaňte jejich výšku pod stanovenou hranici.

Zobrazit hru »

Bomb It! - roztomilá bojovka

Bomb it je roztomilá bojová hra určená pro 1 nebo 2 hráče, kde se stanete panáčkem, který nenávidí své soupeře. Sbíráte speciální prvky, které vám…

Zobrazit hru »

Zobrazit všechny hry z kategorie Akční hry »

vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2014 - 2024 | kontakt

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace OK